Odstávka pitné vody dne 31. 10. 2024

Vážení odběratelé pitné vody z vodovodu pro veřejnou potřebu Skupinového vodovodu Poděbrady – Městec Králové, z důvodu výměny sekčních šoupat, výměny části armaturního vystrojení na ÚV Poděbrady a na vodojemu Kostelíček Vám oznamujeme, že dne 31. 10. 2024 od 08:00 do 15:00 hodin bude přerušena dodávka pitné vody v těchto obcích:

Choťánky, Pátek, Kouty, Úmyslovice, Libice nad Cidlinou, Odřepsy, Vlkov pod Oškobrhem, Okřínek vč. části Srbce, Kolaje, Opolany vč. všech částí, Hradčany, Žehuň, Choťovice, Dobšice, Sány, Dlouhopolsko, Opočnice (vrchní část obce, úsek vodovodu od hřbitova na Městec Králové).

Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. jako provozovatel vodovodu žádá všechny odběratele na uvedenou dobu o předzásobení vodou a současně se omlouvá za způsobené problémy.

Upozorňujeme, že po obnovení dodávky vody může dojít k jejímu zakalení.